Inspirace na svatební dárky

Velikost textu: A A A
  • datum: 30.08.2017

 Svatební den Vašich přátel se kvapem blíží a Vy si lámete hlavu nad ideálním svatebním dárkem? Společně s ostatními kamarády se můžete domluvit a finančně složit na svatebním dárku v podobě dech beroucích zážitků. Bohatou inspiraci najdete na internetovém zábavním portále Firmy na zážitky. Sami se o tom můžete přesvědčit zde www.firmanazazitky.cz/tipy-na-svatebni-dary/.

Darujte novomanželům let balónem

Firma na zážitky doporučuje novomanželům vyzkoušet například let balónem. Při tomto zážitku zažijí novomanželé romantické chvíle také po jejich svatebním dnu. Navíc jim dopřejete jedinečnou podívanou na krásy naší vlasti. Z pohledu ptáků se tak budou moci kochat pohledy na jim dobře známá místa, nebo se proletět nad lokalitou, kterou ještě neměli čest navštívit. Ve druhém případě tak v nich můžete vzbudit touhu udělat si výlet do míst, o nichž by se více rádi dozvěděli. V portfoliu společnosti Firma na zážitky najdete vouchery s možností proletět se například nad Českým Krumlovem, Pálavou, Kroměříží či Českým rájem. Poukázku je možné využít vždy za dobrých povětrnostních podmínek v období od března do října. Díky letu balónem tak zažijí to, po čem dlouho snili. Neméně lákavé mohou být poukázky na italský piknik pro dva s lahví prosecca, japonské menu pro dvě osoby nebo romance v Třeboni.

Nepřehlédněte ani dárkové poukázky

Pokud Vás tyto tipy na svatební dárky nezaujal, nepropadejte panice. Firma na zážitky totiž připravuje pravidelně ke koupi také dárkové poukazy v různých cenových relacích. Novomanželé si tak sami podle vlastního přání mohou vybrat zážitek či hned několik zážitků. Nabídka obsahuje gurmánské zážitky, relaxační pobyt, masáže, létání na flyboardingu nebo procházku s gepardem.

 

Reklamní článek

zdroj:

Štítky: láska, pr, dárky, svatba

 
 
 
 
 
 
 

Výklady horoskopů. Investujte dobře svoje finance! Vše o bydlení, stavbě a rekonstrukci. Centrum a poradna přírodní medicíny nabízí diagnostiku a léčbu podle holistických principů.