Kam vyrazit na víkendový wellness pobyt?

Velikost textu: A A A
  • datum: 29.07.2019

 Blíží se datum Vaší dovolené a Vy stále nevíte, co podniknete? Prožijte dovolenou splněných snů a dopřejte si s Vaší drahou polovičkou zážitkové pobyty pro dva. Wellness víkend podle vlastních představ objevíte zde www.firmanazazitky.cz/zazitkove-pobyty/.

Na prodloužený víkend na Orlickou přehradu

Víkendový pobyt pro dva nabízí jedinečnou příležitost, jak si vychutnat zasloužené volno a zároveň pobýt čas v blízkosti milované osoby. Společně se tak můžete nechat hýčkat wellness službami a nakonec dne si nacpat bříška ještě delikatesním menu od věhlasných českých kuchařů. Na své si přijdou také ti, kteří si nedovedou představit svůj volný čas bez pobytu v přírodě. To platí především pro dárkový balíček „Na Orlíku, tam je blaze…“. Nejenže Jihočeský kraj poskytuje nespočet možností k výletování, ale také kvalitní ubytovací služby. Orlická přehrada v létě láká nejen ke koupi, ale také k prohánění lodiček a jachet. U vody si užijete relaxaci, rybaření i válení v trávě. Při svitu hvězd na nebi se můžete ruku v ruce procházet po břehu Orlické přehrady. Ubytování na Vás čeká ve věhlasném penzionu U Nováků, kde rád pobývat dokonce i sám prezident Masaryk. Kdo chce prožít prodloužený víkend trochu aktivně, neměl by si nechat uniknout příležitost ke golfovému balíčku v Heřmanicích v Podještědí.

Kam za wellness?

Jako v bavlnce se budete cítit během wellness zážitků. Můžete se nechat hýčkat v klášteře Hradiště nad Jizerou v pivní kúře. Na první pohled si zamilujete nejen zajímavé vnitřní prostory včetně restaurace Skála nacházející se v pískovcovém sklepení. Prostory byly vytesány mnichy, kteří vystavěli původní klášter. Milovníci sportu si mohou v okolí kláštera zahrát golf a v hotelu se nechat rozmazlovat, jak pivními lázněmi, tak masážemi, pobytem v sauně či ve vířivce.

 

Reklamní článek

zdroj:

Štítky: dárky, pr

 
 
 
 
 
 
 

Výklady horoskopů. Investujte dobře svoje finance! Vše o bydlení, stavbě a rekonstrukci. Centrum a poradna přírodní medicíny nabízí diagnostiku a léčbu podle holistických principů.