Kurz karet Lenormand

Zajímají vás karty Lenormand? Pak jste na správném místě! Společně odhalíme roušku jejich tajemství a naučíme se s těmito kartami pracovat. Kurz je určen jak pro úplné začátečníky, tak i pro zájemce, kteří již mají zkušenosti s jinými kartami (klasický tarot, Crowley tarot apod.). Cílem kurzu je naučit se karty vykládat nejen pro vlastní potřebu, ale i pro druhé lidi.

Zaměření kurzu: kurz je zaměřen nejen na výklad a pochopení pojmů pro práci s tarotovými kartami a ukázky základních výkladových technik, ale bude prokládán různými praktickými příklady.

Způsob studia: Studium probíhá 1x měsíčně. Každý měsíc obdržíte nahrávky v audio formátu MP3 a případné materiály. Na našem studijním portále je založen vlastní Kruh pro studenty, kde můžete diskutovat s lektorem i ostatními studenty a pokládat otázky. Kurz v současné době stále probíhá, celková předpokládaná délka studia je 1/2 roku.

Datum zahájení kurzu: studium je možné zahájit kdykoliv

Obsah:

1)Úvod, seznámení s kartami, jejich historie

2)Základy, principy a předpoklady pro práci s kartami – vysvětlíme si, co můžeme od karet očekávat, co nám vlastně nabízejí, jak se k nim chovat, jak klást otázky atd.

3)Živly v kartách Lenormand – pochopení živlů a jejich významů je pro práci s jakýmikoliv kartami velmi důležitým elementem

4)Významy 36 karet – základní popis každé karty nutný k jejímu pochopení, a dále se podíváme na význam jednotlivých karet pro témata: vztahy, práce a zdraví

5)Karetní kombinace

6)Jednotlivé způsoby výkladu, jejich systém a ukázky – naučíme se pracovat s několika metodami tak, aby bylo možné karty plnohodnotně používat v každodenní praxi

7)Karma a karmický výklad– karma a její smysl v životě člověka, a dále se naučíme výkladat karty způsobem, který nám umožní pracovat s karmickými souvislostmi

8)Etika při práci s klientem a osobnostní růst

9)Celý kurz klade důraz na praxi a je jí prokládán

Lektor: Pavel Hanzal
Cena: 3 200,- Kč při posílání kurzu elektronickou formou
3 500,- Kč při posílání kurzu klasickou poštou
V případě, že se účastníte několika našich kurzů současně, získáváte nárok na slevu 300,- Kč za každý další jednotlivý kurz. (tzn. první objednaný kurz platíte celou cenu, každý další se slevou 300,- Kč/kurz – platí pouze při společné objednávce a úhradě)
Přihlášky
Emailem: astrologickyinstitut@gmail.com

Telefonicky: Pavel Hanzal, 737 868 455 Písemně: Astrologický institut, Morseova 84, 109 00 Praha 10
Zároveň je potřeba spolu s přihláškou zaplatit kurzovné na číslo účtu vedené u FIO, družstevní záložna:2600052516/2010, číslo našeho účtu ve formátu IBAN: SK8083300000002600052516, variabilní symbol Vaše datum narození, konstantní symbol 0308.Na přihlášku nezapomeňte uvést Vaše datum narození nutné k identifikaci platby zálohy a dále jméno, příjmení, adresu, mail, telefonní kontakt.
Ostatní informace
Každý student může obdržet Osvědčení o absolvování kurzu po složení zkoušky.

Chci se objednat

poznámka:
 
 
 
 
 
 
 

Výklady horoskopů. Investujte dobře svoje finance! Vše o bydlení, stavbě a rekonstrukci. Centrum a poradna přírodní medicíny nabízí diagnostiku a léčbu podle holistických principů.