Kurz Karma života - karmický význam tarotu, reinkarnace a životní úkol

Termín: studium možné zahájit kdykoliv

Chcete zjistit váš karmický úděl zde na zemi? Náš kurz založený na kořenech numerologie a tarotových karet vás to naučí. Můžete nahlédnout do minulých životů i karmy přenesené do současnosti. Zjistíte původy vašich současných problémů i to co máte vy nebo vaši blízcí rozvíjet v tomto životě. Kurz Karma života trvá 6 měsíců a může se ho naučit každý, kdo projeví zájem a touhu.


Kurz je vhodný i pro začátečníky, nemusíte umět numerologii ani vykládat tarotové karty!

1) Karma
- teorie karmy
- skutečnost a možnosti

2) Numerologické životní číslo
- výpočet
- základy
- vazba na tarot

3) Velká arkána a náš karmický úděl současnosti
- základy
- význam karet
- karmické souvislosti

4) Naše minulé životy a původ problémů a traumat
- význam karet
- konkrétní zrození a náš způsob života v minulosti

5) Praxe karmy života
- ukázky práce
- zkušenosti z terapeutické praxe

Způsob studia: každý měsíc obdržíte materiály a nahrávky ve formátu audio MP3. Na našem studijním portále je založen vlastní kruh (studijní skupina) pro studenty, kde můžete diskutovat s lektory i ostatními studenty a pokládat otázky. Výuka díky tomu získává rozměr osobního kontaktu, aniž byste museli někam dojíždět - učíte se a ptáte se z Vašeho domova, v čase, který Vám vyhovuje.

Lektoři: Pavel Hanzal a Vít Kuntoš

Cena: 2.500,- - při online studiu (2800Kč při zasílání CD poštou)

V případě, že se účastníte několika našich kurzů současně, získáváte nárok na slevu 300,- Kč za každý další jednotlivý kurz. (tzn. první objednaný kurz platíte celou cenu, každý další se slevou 300,- Kč/kurz)

Přihlášky
Emailem: astrologickyinstitut@gmail.com

Telefonicky: 737 868 455 Písemně: Astrologický institut, Morseova 84, 109 00 Praha 10

Zároveň je potřeba spolu s přihláškou zaplatit kurzovné na číslo účtu vedené u FIO, družstevní záložna:2600052516/2010,číslo našeho účtu ve formátu IBAN: SK8083300000002600052516, variabilní symbol 44+Vaše datum narození, konstantní symbol 0308. Na přihlášku nezapomeňte uvést Vaše datum narození nutné k identifikaci platby zálohy a dále jméno, příjmení, adresu, mail, telefonní kontakt.

 

Chci se objednat

poznámka:
 
 
 
 
 
 
 

Výklady horoskopů. Investujte dobře svoje finance! Vše o bydlení, stavbě a rekonstrukci. Centrum a poradna přírodní medicíny nabízí diagnostiku a léčbu podle holistických principů.