Kurz Karmické numerologie

Termín: Studium možné zahájit kdykoliv

Zaměření kurzu: kurz je zaměřen na pochopení a vysvětlení teorie a především praktické využití nejpoužívanějších karmických numerologických metod. Nabízíme tak jednoduchou a snadno dostupnou cestu k využití této esoterické metody v každodenním životě.

Způsob studia: každý měsíc obdržíte materiály a nahrávky. Na našem studijním portále je založen vlastní kruh (studijní skupina) pro studenty, kde můžete diskutovat s lektory i ostatními studenty a pokládat otázky. Výuka díky tomu získává rozměr osobního kontaktu, aniž byste museli někam dojíždět - učíte se a ptáte se z Vašeho domova, v čase, který Vám vyhovuje.

Program kurzu Karmické numerologie

1) Karma - význam a teorie
2) Znamení zvěrokruhu - karmický význam Slunce a Luny
3) Životní číslo - karmický úkol, mezisoučty
4) Vliv čísla dne a dekády v měsíci z pohledu karmy
5) Numerologická mřížka - výplnění a významy
6) Jméno a karma - převod písmen na čísla, životní cesta a cíl
7) Jantry - magické čtverce osobní a budoucí
8) Praktický příklad práce s karmickou numerologií

Lektor: Pavel Hanzal

Cena: 2.500,- při posílání elektronickou formou
2.800,- při posílání klasickou poštou

Absolventi našeho kurzu Numerologie získávají nárok na slevu 500Kč (tuto slevu nejde sčítat s jinými slevami)

Přihlášky
Emailem: astrologickyinstitut@gmail.com

Telefonicky: 737 868 455
Zároveň je potřeba spolu s přihláškou zaplatit kurzovné na číslo účtu vedené u FIO, družstevní záložna: 2600052516/2010, číslo našeho účtu ve formátu IBAN: SK8083300000002600052516, variabilní symbol 44+Vaše datum narození, konstantní symbol 0308.Na přihlášku nezapomeňte uvést Vaše datum narození nutné k identifikaci platby zálohy a dále jméno, příjmení, adresu, mail, telefonní kontakt.

Ostatní informace
Každá probíraná metoda je následována praktickými ukázkami. V průběhu kurzu budou studenti dostávat úkoly k samostatnému tréninku probíraných metod. Každý student může obdržet Osvědčení o absolvování kurzu po složení závěrečné zkoušky.

 

Chci se objednat

poznámka:
 
 
 
 
 
 
 

Výklady horoskopů. Investujte dobře svoje finance! Vše o bydlení, stavbě a rekonstrukci. Centrum a poradna přírodní medicíny nabízí diagnostiku a léčbu podle holistických principů.