Kurz Kyvadlo - Práce s kyvadlem s důrazem na zdraví

Kurz je zaměřený na pochopení, vysvětlení a především praktické využití kyvadla. Je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé. Nabízí jednoduchou a snadno dostupnou cestu k využití této metody v každodenním životě, a to jak s důrazem na udržení a zlepšení vlastního zdravotního stavu, tak i druhých lidí. Znalost práce s kyvadlem vám dále umožní vybrat vhodnou léčbu, vhodné povolání, potraviny, nápoje a mnoho dalšího.

Způsob studia: každý měsíc obdržíte materiály a nahrávky. Na našem studijním portále je vytvořený vlastní kruh (studijní skupina) pro studenty, kde můžete diskutovat s lektory i ostatními studenty a pokládat otázky. Výuka díky tomu získává rozměr osobního kontaktu, aniž byste museli někam dojíždět - učíte se a ptáte se z Vašeho domova, v čase, který Vám vyhovuje.

Doporučená literatura: Kyvadlo a zdraví - učebnice pro každého, autor Pavel Hanzal
K zakoupení ZDE.


Program kurzu Práce s kyvadlem

1.Kyvadlo – materiály, výběr, zacházení s kyvadlem
2.Základní práce s kyvadlem, předpoklady pro praxi
3.Praktické ukázky a první samostatná práce s kyvadlem
4.Práce s tabulkami pro běžný život, ukázky + základy Slunečních znamení
5.Zásady trvalého zdraví a jeho kontrola kyvadlem
6.Tabulky zdravotní a práce s nimi
7.Příklady z praxe
8.Geopatogenní zóny

Možnost supervize -více v sekci kurzy "Supervize u profesionálů" (POZOR - supervize není zahrnuta v ceně kurzu a není povinná!) Více o supervizi zde:
http://www.okultweb.cz/kurzy-a-akademie/kurzy/supervize-a-coaching-u-profesionalu

Lektor: Pavel Hanzal

Cena: 2.800,- při zasílání CD poštou
2.500,- při online studiu


V případě, že se účastníte několika našich kurzů současně, získáváte nárok na slevu 300,- Kč za každý další jednotlivý kurz. (tzn. první objednaný kurz platíte celou cenu, každý další se slevou 300,- Kč/kurz)

Přihlášky
Emailem: astrologickyinstitut@gmail.com

 Telefonicky: Pavel Hanzal - 737 868 455 Písemně: Astrologický institut, Morseova 84, 109 00 Praha 10

Zároveň je potřeba spolu s přihláškou zaplatit kurzovné na číslo účtu vedené u FIO, družstevní záložna:2600052516/2010,číslo našeho účtu ve formátu IBAN: SK8083300000002600052516, variabilní symbol 44+Vaše datum narození, konstantní symbol 0308. Na přihlášku nezapomeňte uvést Vaše datum narození nutné k identifikaci platby zálohy a dále jméno, příjmení, adresu, mail, telefonní kontakt.

Ostatní informace
Každá probíraná metoda je následována praktickými ukázkami. V průběhu kurzu budou studenti dostávat úkoly k samostatnému tréninku probíraných metod. Každý student obdrží Osvědčení o absolvování kurzu.


 

Chci se objednat

poznámka:
 
 
 
 
 
 
 

Výklady horoskopů. Investujte dobře svoje finance! Vše o bydlení, stavbě a rekonstrukci. Centrum a poradna přírodní medicíny nabízí diagnostiku a léčbu podle holistických principů.