Kurz numerologie

Termín: 8 měsíční kurz, studium možné zahájit kdykoliv

 

Zaměření kurzu: kurz je zaměřen na pochopení, vysvětlení a především praktické využití nejpoužívanějších numerologických metod. Nabízíme tak jednoduchou a snadno dostupnou cestu k využití této esoterické metody v každodenním životě.

Způsob studia: každých 14 dní (v případě zasílání poštou každý měsíc) obdržíte materiály a nahrávky. Na našem studijním portále je založen vlastní kruh (studijní skupina) pro studenty, kde můžete diskutovat s lektory i ostatními studenty a pokládat otázky. Výuka díky tomu získává rozměr osobního kontaktu, aniž byste museli někam dojíždět - učíte se a ptáte se z Vašeho domova, v čase, který Vám vyhovuje.


Program kurzu numerologie

Numerologie - původ a historie
Detailní popis číslic – astrologické souvislosti, symbolika čísel
Numerologie a meditace, cesta k navázání kontaktu s číslicemi
Numerologická mřížka (obsazení polí, roviny, atd.)
Numerologie a jména
Další numerologické metody
Předvídání pomocí numerologie
Rozšíření znalostí z navazujících esoterických oblastí (12 slunečních znamení)
Celý kurz je prokládán praxí

Lektoři: Vít Kuntoš a Pavel Hanzal

Cena: 2.800,- při posílání CD poštou
2.500,- při online studiu


V případě, že se účastníte několika našich kurzů současně, získáváte nárok na slevu 300,- Kč za každý další jednotlivý kurz. (tzn. první objednaný kurz platíte celou cenu, každý další se slevou 300,- Kč/kurz)

Přihlášky
Emailem: astrologickyinstitut@gmail.com

Telefonicky: Pavel Hanzal - 737 868 455 Písemně: Astrologický institut, Morseova 84, 109 00 Praha 10

Zároveň je potřeba spolu s přihláškou zaplatit kurzovné na číslo účtu vedené u FIO, družstevní záložna: 2600052516/2010, číslo našeho účtu ve formátu IBAN: SK8083300000002600052516, variabilní symbol 44+Vaše datum narození, konstantní symbol 0308.Na přihlášku nezapomeňte uvést Vaše datum narození nutné k identifikaci platby zálohy a dále jméno, příjmení, adresu, mail, telefonní kontakt.

Ostatní informace
Každá probíraná metoda je následována praktickými ukázkami. V průběhu kurzu budou studenti dostávat úkoly k samostatnému tréninku probíraných metod. Každý student může obdržet Osvědčení o absolvování kurzu po složení závěrečné zkoušky.

 

Chci se objednat

poznámka:
 
 
 
 
 
 
 

Výklady horoskopů. Investujte dobře svoje finance! Vše o bydlení, stavbě a rekonstrukci. Centrum a poradna přírodní medicíny nabízí diagnostiku a léčbu podle holistických principů.