Kurz Regresní terapie (Regrese)

V průběhu kurzu se naučíte základní terapeutické regresní techniky, které jsou založené na zpracování zážitku a traumat z minulosti (současného a někdy i minulého nebo dokonce minulých životů).

Termín: studium možné zahájit kdykoliv (online studium nebo zasílání nahrávek poštou ve formátu audio MP3)

Osnova:

1) Karma, reinkarnace a minulé životy
2) Princip a možnosti regresní terapie
3) Základní pojmy
4) Vznik a průběh nemocí z pohledu regrese
5) Základy práce regresního auditora
6) Postup a průběh auditování
7) Ukázka praxe - konkrétní ukázka auditování s odborným komentářem
8) Možnost supervize -více v sekci kurzy "Supervize u profesionálů" (POZOR - supervize není zahrnuta v ceně kurzu a není povinná!) Více o supervizi zde:
http://www.okultweb.cz/kurzy-a-akademie/kurzy/supervize-a-coaching-u-profesionalu

Způsob studia: každý měsíc obdržíte materiály a nahrávky. Na našem studijním portálu je založen vlastní kruh (studijní skupina) pro studenty, kde můžete diskutovat s lektory i ostatními studenty a pokládat otázky. Výuka díky tomu získává rozměr osobního kontaktu, aniž byste museli někam dojíždět - učíte se a ptáte se z Vašeho domova, v čase, který Vám vyhovuje.

Lektoři: Vít Kuntoš a Pavel Hanzal

Cena: 2.500,- při online studiu (2800Kč při zasílání CD poštou)

V případě, že se účastníte několika našich kurzů současně, získáváte nárok na slevu 300,- Kč za každý další jednotlivý kurz. (tzn. první objednaný kurz platíte celou cenu, každý další se slevou 300,- Kč/kurz). Platí pouze při společné objednávce vícero kurzů!

Přihlášky
Emailem: astrologickyinstitut@gmail.com

Telefonicky: 737 868 455

Zároveň je potřeba spolu s přihláškou zaplatit kurzovné na číslo účtu vedené u FIO, družstevní záložna:2600052516/2010,číslo našeho účtu ve formátu IBAN: SK8083300000002600052516, variabilní symbol 44+Vaše datum narození, konstantní symbol 0308. Na přihlášku nezapomeňte uvést Vaše datum narození nutné k identifikaci platbya dále jméno, příjmení, adresu, mail, telefonní kontakt.

 

Chci se objednat

poznámka:
 
 
 
 
 
 
 

Výklady horoskopů. Investujte dobře svoje finance! Vše o bydlení, stavbě a rekonstrukci. Centrum a poradna přírodní medicíny nabízí diagnostiku a léčbu podle holistických principů.