Zasvěcení do Reiki

Reiki je terapeutická alternativní metoda, která slouží k harmonizaci a uzdravení fyzického těla a také k rozvoji osobnosti. Reiki nám přináší zpět vše-pronikající životní energii a pomáhá nám, abychom začali zase milovat sami sebe, ale také vědomě začali pracovat na způsobu našeho myšlení, cítění, na změně životních postojů.

Zasvěcuje Pavel Hanzal - Reiki mistr učitel

Obsah semináře 1.stupně Reiki

Vstupní všeobecné informace o energii Reiki
Výuka základních principů Reiki, vliv myšlenek na náš život
Výuka koncentračních a meditativních cvičení nezbytných k správnému používání Reiki
Řízená meditace před naladěním do 1.stupně Reiki
Naladění do 1.stupně Reiki (naladění probíhají individualně)
Výuka a praktické procvičení samoterapie Reiki
Výuka terapie Reiki

Zasvěcení na dálku: 600,-Kč (25 EUR)

Zasvěcení osobně: 1000,-Kč (40 EUR)

Obsah semináře 2. stupně Reiki

Náplní seminářů 2. stupně Reiki je iniciace do třech symbolů, které bude absolvent používat pro práci s energii Reiki mimo prostor a čas. Tyto symboly mu umožní posílat Reiki do budoucnosti k zajištění harmonického řešení všech životních a tím i zdravotních situací, jakož i do minulosti do určitých klíčových situací. V minulosti to umožňuje rozpustit starý vzorec chování a otevřou se nové možnosti vývoje. Další technika vám umožní harmonizaci na mentálně-psychické úrovni, Reiki tak může proniknout i do podvědomí. Také máte možnost pozitivně ovlivňovat karmické vzorce, úzkosti, závislosti i ostatní mentálně-psychické poruchy veškerého druhu. Nejvšestrannější je pak přenos energie Reiki na dálku . Dále se naučíte čistit místnosti od negativních myšlenkových forem a praktikovat ochranu proti různým nepříéjemnostem. Všechny tyto schopnosti můžete využít jak ku prospěchu jiných, tak i ke zlepšení vlastního zdravotního stavu a urychlení duchovního vývoje.

Zasvěcení na dálku: 1000,- Kč (40 EUR)

Zasvěcení osobně: 1600,- Kč (65 EUR)

Obsah semináře 3.A stupně Reiki - Mistr Reiki

Ve 3.stupni Reiki budete iniciováni mistrovskou energií - stáváte se začínajícím Mistrem Reiki a získáváte oprávnění používat velmi silný mistrovský symbol energie Reiki a to jak pro léčení sebe, tak i druhých. Zároveň je to ale významný krok a symbol k vlastnímu duchovnímu růstu.. III. stupeň Reiki je stupněm duchovního růstu - slouží hlavně k osobní transformaci a duchovnímu rozvoji.

Zasvěcení na dálku: 2100,- Kč (85 EUR)

Zasvěcení osobně: 3000,- Kč (120 EUR)

Zasvěcení do Reiki 1., 2., 3.A stupně je možné na dálku nebo osobně. Dálkové zasvěcení s sebou nese výhodu pohodlí a klidu domova, adept není nervózní ani unavený. Na dálkové zasvěcení si vyhraďte cca 1,5-2 hodiny, materiály a certifikát obdržíte mailem. Osobní seminář trvá cca 4-6 hodin podle počtu účastníků. Předpokladem k zasvěcení je vždy plné zvládnutí předchozích stupňů.

3.B. seminář Reiki Mistr Učitel
Absolvování 3.B. stupně Reiki Mistr učitel je zásadním životním krokem. Přijímáte na sebe odpovědnost za předávání a zasvěcování do Reiki dalším adeptům. Pro absolvování tohoto stupně je nutné mít plně zvládnuté všechny předchozí stupně a pracovat na svém vnitřním rozvoji. Seminář Reiki Mistr Učitel probíhá pouze osobní formou a trvá 3-5 hodin.
Součástí semináře je předání a výuka zasvěcovacích rituálů, čištění, etika práce s klientem, způsoby pořádání seminářů.

Cena 5000,- Kč (200 EUR)

Léčení Reiki - jedno léčení cena 300 Kč ( 12 EUR)

 

Chci se objednat

poznámka:
 
 
 
 
 
 
 

Výklady horoskopů. Investujte dobře svoje finance! Vše o bydlení, stavbě a rekonstrukci. Centrum a poradna přírodní medicíny nabízí diagnostiku a léčbu podle holistických principů.